Ευχάριστα νέα για την αθλητική ομάδα της Σχολής

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι το κατάστημα «Italian Factory Outlet» του κ. Παινεσάκη Άκη προσέφερε δωρεάν αθλητική περιβολή στα παιδιά της αθλητικής ομάδας της Πατριαρχικής Εκκλησιαστικής Σχολής Κρήτης, προκειμένου αυτά να συμμετέχουν στους Πανελλήνιους Αθλητικούς αγώνες μεταξύ των Εκκλησιαστικών σχολείων που θα πραγματοποιηθούν στη Φλώρινα σε λίγες μέρες.

Επίσης η βιοτεχνία του ''Joan Fashion'' του κ. Γιώργου Κουνδουράκη προσέφερε την δωρεάν τοποθέτηση του λογότυπου του σχολείου μας στις αθλητικές φόρμες των μαθητών μας.

Τους ευχαριστούμε θερμά και ευχόμαστε προσωπική και οικογενειακή ευτυχία και επιτυχία στους στόχους τους.

Βλέπετε και δυο φωτογραφίες του πάνω μέρους της φόρμας, με το λογότυπο της Σχολής.

Από το Γραφείο της Σχολής

Thursday the 28th. Άγιος Ματθαίος, Χανιά